אני אמא גאה לילדה מופלאה, והחלטתי לכתוב לכם ולשתף בחוויה אישית כדי לתת כוחות לאלו שצריכים. אני עוברת תקופה לא קלה , אבל למרות הקושי חוויתי אור וקיבלתי כח להמשיך.

אני חייבת בתחילת דברי להודות להילה מלוטודיל שבהמשך תשמעו איך היא שינתה לי את חיי, וחיי ביתי.

לפני כחודש קיבלתי טלפון מפתיע מבחורה מקסימה בשם הילה . בבית אנחנו מכנים אותה : “הילה המלאכית”, תכף תבינו מדוע.

באותו הזמן הייתי בעבודה ושוחחתי מהטלפון בעבודה עם הבת שלי . לפתע צלצל הנייד, (יש לי תוכנה שמראה לי מי מתקשר אלי) הופיע על הצג לוטודיל , לא זכרתי באותו הרגע שיש לי מנוי לוטו אצלם, לא עניתי לטלפון והמשכתי לשוחח עם בתי .

הנייד המשיך לצלצל ובתי שאלה אותי : אמא למה את לא עונה ?! אמרתי לה , בטח רוצים למכור לי משהו. איך שאני אומרת לה את זה , אני  מחליטה לענות בכל זאת, כדי להשתיק את הצלצול המטריד.

אני עונה לנייד בעצבים : “כן, מה אתם רוצים ??!!???”

יש אימרה ידועה על כך שכל קופות החולים בארץ נבנו במקומות ללא חניה. אם תעברו בכל ערי ישראל, תגלו שכמעט ללא יוצא מן הכלל, החליטו אסטרטגית לבנות קופות חולים במקומות הכי לא נגישים מבחינת חניה, כנראה מתוך מחשבה שאם תגיע לקופת חולים , תנסה למצוא חניה ולא תצליח – תחזור הביתה וכך תחסוך לקופות החולים את בלבול המוח שבאת לעשות להם , הרי אתה לא באמת “חולה” . “אתה מגיע לקופת חולים סתם כדי לשאול בשלום הרופא”.

אז הנה סיפור נחמד בשבילכם:

מסופר על אדם שהיה בדרכו לקופת חולים בירושלים וכמובן לא מצא חניה והסתובב במשך 40 דק סביב לקופת החולים בניסיון למצוא חניה . הפקידה של הרופא התקשרה אליו לשאול : האם הוא מאותם אנשים שחזרו הביתה כי לא מצאו חניה , הפציינט ענה לה בנחישות שהוא מיד מגיע. הפקידה הבהירה לו שתוך 10 דק הרופא הולך הביתה .

הפציינט יושב באוטו , עם צמרמורות ו 40 מעלות חום , עצבני ופתאום מרחוק הוא רואה רכב יוצא מחניה ! הוא נוסע במהירות , עוקף את הרכב מכניס לרוורס וממתין .. איך שהוא מתכוון לנסוע אחורה- הוא רואה שמישהו כבר תפס לו את החניה !

פתאום הטלפון בדיבורית מצלצל , הוא עונה בעצבים :”מי זה?  מה אתם רוצים ממני ?” “מדברים פה ממפעל הפיס …” – הוא שומע קול נעים של אשה רגועה ואדיבה . “אני רק רוצה לבשר לך שזכית במיליון שקלים אדוני . “

באותו הרגע הוא מברך את האדון שתפס לו את החניה ביום טוב ונהדר. הוא נוסע הביתה בהתרגשות עצומה , שוכח את היותו חולה … ברגע אחד הכל התהפך! החיים שלו השתנו מן הקצה אל קצה.

כך קרה לי ! הילה המלאכית מלוטודיל התקשרה  לבשר לי שזכיתי ברכב חדש , כמובן שברגע הראשון לא האמנתי , אך רגע לאחר מכן אמרתי לבת שלי שהייתה בקו השני מותק את חייבת להבריא מהמחלה הארורה שתקפה אותך! ברגע שתבריאי מחכה לך אוטו חדש במתנה. הבת שלי חולה במחלה הארורה הכוחות שהיא קיבלה מכך שממתין לה רכב חדש ברגע שתצא מבית החולים מילאו אותה בכוחות אדירים ובעזרת השם, בקרוב היא תחלים ואני כבר מחכה בקוצר רוח לעלות לכם תמונה שלה ,בריאה, נוהגת ברכב החדש .

הילה המלאכית מלוטודיל תודה רבה!!!

מיכל היקרה שלום

אני מרגיש צורך עז להודות לך שוב באופן אישי על ניהול התיק שלי בצורה מקסימה וביחס חם, כל פעם שהתקשרתי היה לי הרגשה נעימה לשוחח, התייחסות ראויה ללקוח, וטיפול בצורה אישית, נעם לי מאוד להיות לקוח שלכם ואולי בהזדמנות נשוב אליכם

בהערכה

מנחם